תהליך קבוע ואוטומטי לקליטת לקוחות

ניהול הפונים משלב הליד ועד לקליטה מלאה כלקוח, בצורה מסודרת ויעילה

כל בעל ובעלת עסק רוצים לקבל הרבה פניות, אבל כשהשאיפה הזו הופכת למציאות – לפעמים הגולם קם על יוצרו. כל פנייה מייצרת המון משימות והתעסקויות, כשלא בטוח בכלל שההשקעה תשתלם. עד שמגיעים לשלב של הצעת מחיר מאושרת, יש מגוון אסטרטגיות שנוכל להטמיע בעסק שלך כדי לגרום לך להשקיע זמן רק בפניות הרלוונטיות ביותר.

נוכל לבנות יחד שאלון ראשוני שיעזור לך לסנן פניות לא מתאימות מצד אחד, ומצד שני – לקבל מלכתחילה כמה שיותר מידע מקדים על הפניות האחרות. נגדיר תהליך קבוע שדרכו יעבור כל ליד שפונה לקבל את השירות שלך, ותהליך נוסף שמתחיל מהרגע שהעסקה נסגרת ומסתיים בקליטה מלאה של הלקוח ותחילת עבודה.

השירות הזה יכול לעשות את כל ההבדל עבור עסקים שמוכרים זמן ולא מוצר, החל מסוכנויות לשיווק דיגיטלי ועד לרואי חשבון ועורכי דין. 

נאפיין יחד טופס מסודר לקליטת לקוח, שבו מי שרוצה להתחיל עבודה משותפת מאשר את הצעת המחיר וממלא את כל הפרטים החשובים. הפרטים הללו יעברו אוטומטית למערכת ה-CRM, והלקוח יקבל מיידית מייל שמסביר לו על השלבים הבאים שעליו לבצע. במערכת ניהול המשימות ייפתחו משימות רלוונטיות לפי סוג הלקוח, ובמידת הצורך ניתן גם להקים לו תיקייה בדרייב, לשלוח אליו קבצים רלוונטיים לחתימה וכל משימה נוספת שחשובה להמשך הדרך המשותפת ויכולה לקרות בצורה אוטומטית לגמרי.

וכמה זה עולה?

בנייה של תהליכי ניהול לידים וקליטת לקוח, כולל אסטרטגיות לסינון לידים, בניית שאלון היכרות, שאלון קליטת לקוח ואוטומציות תומכות – החל מ-7,500 ש"ח.

* המחירים הם בגדר הערכה בלבד 🙂 

הצעת מחיר מותאמת אישית תינתן לאחר הבנה מעמיקה של הצרכים שלך.

רוצה לראות מה עשינו עם הלידים הרבים שמגיעים אל קרן מ"Sister Marketing" כך שהיא לא צריכה לבזבז זמן על פניות לא רלוונטיות או על משימות טכניות לקליטת לקוחות?

  • עבודה-אייקונים

רוצה שארקח עבורך את שיקוי האוטומציה המתאים?

הקסם מתחיל!

היי! אם הגעת לכאן כנראה שהגיע הזמן שנדבר :)
אפשר פשוט לבחור את הזמן המתאים לך ולקבוע שיחה ראשונית.
השיחה נועדה להיכרות ולבירור צרכים, היא חינמית וללא כל התחייבות.

אין מועדים קרובים שמסתדרים לך בלו"ז? רוצה לבדוק קודם אם בכלל רלוונטי שנדבר?