אפיון מערכות ותהליכי אוטומציה

רוצה לייעל את העסק שלך או לבנות תשתית אוטומציה לפרויקט מסוים, אבל אין לך מושג מאיפה להתחיל? זה בשבילך
חשוב לך להפוך את העסק ליותר דיגיטלי, אוטומטי ויעיל, אבל – מאיפה בכלל מתחילים?

עלה לך רעיון לפרויקט, אפיק חדש בעסק או שירות שברצונך לתת ללקוחות, וחשוב לך לבנות אותו בצורה נכונה וחכמה – אילו מערכות כדאי לבחור ואיך לבנות את התהליכים ואת האינטגרציות ביניהן?

לא משנה מה הבעיה או הצורך שלך, התחנה הראשונה בדרך לפתרון וליישום שלו היא ייעוץ ואפיון מקצועי.

בין אם הצרכים שלך עדיין מעורפלים ובין אם הפרויקט פשוט מורכב מכדי שאוכל להכין הצעת מחיר על בסיס המידע הקיים, שעות אפיון יכולות לתת לך מענה מעולה.

אם זו הפעם הראשונה שנכנסת אוטומציה לעסק שלך, נבין קודם כל מה הנקודות הכי דחופות וחשובות לטיפול, נבין האם ואיך הכלים הקיימים יכולים לתת לך מענה, ובמידת הצורך נבחר את המערכות הנכונות ביותר עבורך. על בסיס הצרכים שהעלית, נאפיין את התהליכים שכדאי לך להטמיע בעסק כדי שהקסמים יתחילו לפעול.

אם דרוש לך פתרון לפרויקט ספציפי, שעות האפיון יכולות לשמש אותך כדי שנבנה יחד תוכנית פעולה מפורטת. נבין את הצרכים של הפרויקט ואיך יהיה נכון ליישם אותם, נאפיין ונתכנן תהליכי אינטגרציה ואוטומציה בין המערכות השונות כך שבסוף השיחה יהיה לנו ברור איך התהליכים אמורים להיראות.

כמובן שלאחר האפיון ניתן להמשיך איתי ולהעביר את הפרויקט לביצוע, בעלות נפרדת. אפשר גם לקחת את האפיון וליישם בעצמך, או לבקש הצעת מחיר עבור הביצוע מאנשי אוטומציה אחרים, אני לא נעלבת 🙂

אגב, כמו שכבר ציינתי, לשיחת האפיון לא חובה להגיע עם רשימת צרכים ברורה ומוגדרת. הרבה פעמים ההתנהלות של העסק מושפעת בכלל מהאזור של "כל מה שלא ידענו שאנחנו לא יודעים", ודווקא מהמקומות האלה עשויות להתגלות תובנות חשובות.

אז אם אין לך מושג איך אוטומציה יכולה בכלל להשתלב בעסק שלך אבל ברור לך שהגיע הזמן להתקדם לשם, או אם פשוט נראה שהכל בבלאגן ודרושה לך עין חיצונית שתעבור יחד איתך על ההתנהלות של העסק ותעזור לך לשפר אותו – אני כאן.

התמחור בשלב האפיון הוא שעתי – 400 ש"ח+מע"מ לשעת אפיון.
במידה שנמשיך לפרויקט משותף, עלות האפיון תקוזז מעלות הביצוע.

לאחר שנשוחח אוציא לך הצעת מחיר מסודרת עם כל פירוט המחירים והתנאים, כולל הערכה של כמות השעות הדרושה כדי להשלים את האפיון.

בשעה טובה יצאתי לחופשת לידה 🐣

"עסק קסם" ממשיך להיות פעיל גם בהיעדרי, אך האפשרות לקבוע סשנים בזום אינה זמינה כרגע עד שאחזור לעבוד באופן רציף.

רוצה לשמוע עוד?

דילוג לתוכן