חבילת ייעוץ בנושאי אוטומציה והתייעלות

רוצה לייעל את העסק שלך או לבנות תשתית אוטומציה לפרויקט מסוים, אבל אין לך מושג מאיפה להתחיל? זה בשבילך
חשוב לך להפוך את העסק ליותר דיגיטלי, אוטומטי ויעיל, אבל – מאיפה בכלל מתחילים?

עלה לך רעיון לפרויקט, אפיק חדש בעסק או שירות שברצונך לתת ללקוחות, וחשוב לך לבנות אותו בצורה נכונה וחכמה – אילו מערכות כדאי לבחור ואיך לבנות את התהליכים ואת האינטגרציות ביניהן?

לא משנה מה הבעיה או הצורך שלך, התחנה הראשונה בדרך לפתרון וליישום שלו היא ייעוץ ואפיון מקצועי.

בין אם יש לך (או לעובד/ת שלך) את הידע הדרוש כדי להעביר את האפיון לביצוע ובין אם הבנו בשיחה הראשונית שהפרויקט מורכב מכדי שאוכל לתת לך הצעת מחיר על בסיס המידע הקיים, חבילת הייעוץ בנושאי התייעלות ואוטומציה יכולה לתת לך מענה.

אם זו הפעם הראשונה שנכנסת אוטומציה לעסק שלך, נבין קודם כל מה הנקודות הכי דחופות וחשובות לטיפול, נבחר את המערכות הנכונות ביותר עבורך ונלמד אותן (מתחביביי, אגב: לפתוח חשבון התנסות במערכת חדשה ולעבור על כל התפריטים והפיצ'רים שלה אחד אחד כדי להבין את כל האפשרויות שהיא מציעה. זה כיף). על בסיס הצרכים שהעלית, נאפיין את התהליכים שכדאי לך להטמיע בעסק כדי שהקסמים יתחילו לפעול.

אם דרוש לך פתרון לפרויקט ספציפי, החבילה יכולה לשמש אותך כדי שנבנה יחד תוכנית פעולה מפורטת. נבין את הצרכים של הפרויקט ואיך יהיה נכון ליישם אותם, נאפיין ונתכנן תהליכי אינטגרציה ואוטומציה בין המערכות השונות כך שבסוף השיחה יהיה לנו ברור איך התהליכים אמורים להיראות.

כמובן שלאחר הייעוץ ניתן להמשיך איתי ולהעביר את הפרויקט לביצוע, בעלות נפרדת. אפשר גם לקחת את האפיון וליישם בעצמך, או לבקש הצעת מחיר עבור הביצוע מאנשי אוטומציה אחרים, אני לא נעלבת 🙂

אגב, כדי לקבל ממני עזרה והכוונה לא חובה להגיע עם רשימת צרכים ברורה ומוגדרת. הרבה פעמים ההתנהלות של העסק מושפעת בכלל מהאזור של "כל מה שלא ידענו שאנחנו לא יודעים".

אז אם אין לך מושג איך אוטומציה יכולה בכלל להשתלב בעסק שלך אבל ברור לך שהגיע הזמן להתקדם לשם, או אם פשוט נראה שהכל בבלאגן ודרושה לך עין חיצונית שתעבור יחד איתך על ההתנהלות של העסק ותעזור לך לשפר אותו – אני כאן.

חבילת הייעוץ עולה 950 ש"ח והיא כוללת:

  • שאלון הכנה שיעזור לך לדייק מה הנקודות שהכי מפריעות לך בהתנהלות העסקית כיום.
  • פגישה אפקטיבית של שעה וחצי – כל הידע והכלים שלי לרשותך.
  • מסמך המלצות מותאם אישית לעסק שלך – מפת דרכים שתעזור לך לקחת את זה הלאה.

לחיצה על הכפתור בתחתית העמוד תעביר אותך לדף תשלום, ולאחר מכן אשלח לך את השאלון המקדים וקישור לקביעת הפגישה בזמן שמתאים לך.

חבילת ייעוץ: רוצה להאיר את הפינות החשוכות בעסק שלך?

הקסם מתחיל!

היי! אם הגעת לכאן כנראה שהגיע הזמן שנדבר :)
אפשר פשוט לבחור את הזמן המתאים לך ולקבוע שיחה ראשונית.
השיחה נועדה להיכרות ולבירור צרכים, היא חינמית וללא כל התחייבות.

אין מועדים קרובים שמסתדרים לך בלו"ז? רוצה לבדוק קודם אם בכלל רלוונטי שנדבר?