ייעוץ ואפיון בנושאי אוטומציה והתייעלות

רוצה לייעל את העסק שלך או לבנות תשתית אוטומציה לפרויקט מסוים,
אבל אין לך מושג מאיפה להתחיל? זה בשבילך

חשוב לך להפוך את העסק ליותר דיגיטלי, אוטומטי ויעיל, אבל – מאיפה בכלל מתחילים?

עלה לך רעיון לפרויקט, אפיק חדש בעסק או שירות שברצונך לתת ללקוחות, וחשוב לך לבנות אותו בצורה נכונה וחכמה – אילו מערכות כדאי לבחור ואיך לבנות את התהליכים ואת האינטגרציות ביניהן?

לא משנה מה הבעיה או הצורך שלך, התחנה הראשונה בדרך לפתרון וליישום שלו היא ייעוץ ואפיון מקצועי.

בין אם יש לך (או לעובד/ת שלך) את הידע הדרוש כדי להעביר את האפיון לביצוע ובין אם הבנו בשיחה הראשונית שהפרויקט מורכב מכדי שאוכל לתת לך הצעת מחיר על בסיס המידע הקיים, שיחת ייעוץ ואפיון יכולה לתת לך מענה.

אם זו הפעם הראשונה שנכנסת אוטומציה לעסק שלך, נבין קודם כל מה הנקודות הכי דחופות וחשובות לטיפול, נבחר את המערכות הנכונות ביותר עבורך ונלמד אותן (מתחביביי, אגב: לפתוח חשבון התנסות במערכת חדשה ולעבור על כל התפריטים והפיצ'רים שלה אחד אחד כדי להבין את כל האפשרויות שהיא מציעה. זה כיף). על בסיס הצרכים שהעלית, נאפיין את התהליכים שכדאי לך להטמיע בעסק כדי שהקסמים יתחילו לפעול.

אם דרוש לך פתרון לפרויקט ספציפי, בשיחת האפיון נבנה יחד תוכנית פעולה מפורטת. נבין את הצרכים של הפרויקט ואיך יהיה נכון ליישם אותם, נאפיין ונתכנן תהליכי אינטגרציה ואוטומציה בין המערכות השונות כך שבסוף השיחה יהיה לנו ברור איך התהליכים אמורים להיראות.

כמובן שלאחר האפיון ניתן להמשיך איתי ולהעביר את הפרויקט לביצוע, בעלות נפרדת. אפשר גם לקחת את האפיון וליישם בעצמך, או לבקש הצעת מחיר עבור הביצוע מאנשי אוטומציה אחרים, אני לא נעלבת 🙂

אגב, כדי לקבל ממני עזרה והכוונה לא חובה להגיע עם רשימת צרכים ברורה ומוגדרת. הרבה פעמים ההתנהלות של העסק מושפעת בכלל מהאזור של "כל מה שלא ידענו שאנחנו לא יודעים".

אז אם אין לך מושג איך אוטומציה יכולה בכלל להשתלב בעסק שלך אבל ברור לך שהגיע הזמן להתקדם לשם, או אם פשוט נראה שהכל בבלאגן ודרושה לך עין חיצונית שתעבור יחד איתך על ההתנהלות של העסק ותעזור לך לשפר אותו – אני כאן.

וכמה זה עולה?

שיחת ייעוץ/אפיון חד פעמית באורך שעה בנושאי התייעלות ואוטומציה – 450 ש"ח.

תהליך אפיון מעמיק – 3-5 שעות אפיון לפי הצורך, כולל הכנת תיאורים מפורטים של הפרויקט והמלצה על מערכות מוצעות לביצוע – החל מ-2,500 ש"ח.

* המחירים הם בגדר הערכה בלבד 🙂 
הצעת מחיר מותאמת אישית תינתן לאחר הבנה מעמיקה של הצרכים שלך.

  • עבודה-אייקונים

רוצה שארקח עבורך את שיקוי האוטומציה המתאים?

הקסם מתחיל!

היי! אם הגעת לכאן כנראה שהגיע הזמן שנדבר :)
אפשר פשוט לבחור את הזמן המתאים לך ולקבוע שיחה ראשונית.
השיחה נועדה להיכרות ולבירור צרכים, היא חינמית וללא כל התחייבות.

אין מועדים קרובים שמסתדרים לך בלו"ז? רוצה לבדוק קודם אם בכלל רלוונטי שנדבר?